voic4e
@man0l Хаха, аз където и да ида засичам по някоя отключена мрежа, но до сега не съм пробвал да се закача, а и ми е слаба мрежовата карта
yordanoff
Новия рутер дойде преди 3 часа. След три часа шибани настройки, по шибания неутуитивен софтуер (и рутер) най-накрая подкарах Wi-fi мрежата!
svejo
Моля, дайте коментари и критика относно новата секция "моята мрежа"
http://blog.svejo.net/2008/07/blog-post.html
Emyto
Да го ... в ушите. От хола са влезнали комари в стаята ми, която съм оборудвал с мрежа на прозореца. Вече отрепах 2. Мама ... ми купи днес ...
DevStorming
Нова социална мрежа тип MySpace - Site.bg (22.06.2008)
http://www.devstorming.com/?p=444
rhea
Нашите ремонтират нещо и са ми спрели компютъра + рутерчето ми. Хубаво, че накацах някаква незащитена мрежа в околността. Ще изперкам днес.
leonartis
Открихме летния офис на местния овчар, а Агата и Малвина узурпираха мястото му. Хамак от оградна мрежа. Това трябва да се патентова.
mihail
Снощи от гръмотевиците ми отиде кабела на кино. Влизам, пускам, сядам и кво да видя няма мрежа. Викам си край гръмна мрежовата карта
plastichen
Facebook е официално номер 1 соц. мрежа по трафик.
joronedelchev
Гол автопортрет на Деси Слава циркулира из мрежата от днес. Форумите се питат истински ли е, откога е, има ли връзка с финала на "Пей с мен" и защо е само един.
svil4ok
Върнах се в нас и легнах уж малко да поспя ама толкова спах... ся ще си направя едно кафе и после ще видя какво ново в мрежата
joronedelchev
Токов удар в кварталната мрежа на Кейбълтел. Те ти, бабо, европейско по "Диема", те ти сателитна и цифрова телевизия!