stylius
Какви са тия хора? В 05:00 звънят да питат кога ще отидем да ги свържем към интернет. Толкова ли нямат акъл, че по това време има само дежурен следящ мрежата?
Rx-Ende
Web 3.0 - Всичко е обединено в една огромна социална мрежа а уеб приложенията просто я надграждат. ^^ *dreaming*
Nick
"Всички хора са свързани помежду си в обща мрежа от познанства, при което всеки от нас се оказвал по-малко от седем стъпки от произволен обитател на планетата."
http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=7038
stankoff
Тествам WiFi мрежата на OMV автогара. Сега разбирам защо някои хора мразят glossy екраните
leonartis
Отнесохме се в "Десетия град" и като погледнахме отдавна беше минало 10. Shaggy лансира идеята за едно онлайн рали в мрежа с Live4speed май. Трябва кормило.
Rx-Ende
Имаме ли българска Social Bookmarking мрежа?
mikeramm
Присъединете се към експеримента за проучване на разпространението на информацията по мрежата!
http://spriipomisli.blogspot.com/2008/07/craig-brown-happy-flu.html