Търсене на постове: мрежа

jordanka
jd-decart
Много готина мрежа. Пишете ми съобщение и ще ви пратя покана, за да се присъедините :)
http://www.ecademy.com/account.php?id=270254
Mariyan
@h4ckY, ами те нямат мозък. Как искаш нещо да променят?! Изникне ли нещо ново в мрежата, след няколко дена ще изникат още 10 копия. :D
Стилиян Стефанов
stylius
Какви са тия хора? В 05:00 звънят да питат кога ще отидем да ги свържем към интернет. Толкова ли нямат акъл, че по това време има само дежурен следящ мрежата?
Стефан Митев
Rx-Ende
Web 3.0 - Всичко е обединено в една огромна социална мрежа а уеб приложенията просто я надграждат. ^^ *dreaming*
Светозар Георгиев
voic4e
@NetCutter В какъв смисъл загуба на време? Да си призная, имам навика да си правя адвансед изпълнения като бутвания по мрежата и други глупости
Никола Павлов
Nick
"Всички хора са свързани помежду си в обща мрежа от познанства, при което всеки от нас се оказвал по-малко от седем стъпки от произволен обитател на планетата."
http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=7038
AM
Mishef
На плажа имаше гъста мрежа от булки :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Нека всеки от тази социална мрежа, който се смята за добър човек да постави таг "Добър", моля. :)
Иво Станков
stankoff
Тествам WiFi мрежата на OMV автогара. Сега разбирам защо някои хора мразят glossy екраните
Ивелин Георгиев
h4ckY
@nickname778 ааа това е кофти ;( стискай палци и в твоя квартал да изградят мрежа ;)
Красимир Крумов
leonartis
Отнесохме се в "Десетия град" и като погледнахме отдавна беше минало 10. Shaggy лансира идеята за едно онлайн рали в мрежа с Live4speed май. Трябва кормило.
Стефан Митев
Rx-Ende
Имаме ли българска Social Bookmarking мрежа?
Майк Рам
mikeramm
Присъединете се към експеримента за проучване на разпространението на информацията по мрежата!
http://spriipomisli.blogspot.com/2008/07/craig-brown-happy-flu.html
melkor
melkor
@GeorgeSG, 3.11 има поддръжка на мрежа (for Workgroups), 3.1 няма такава доколкото си спомням.
N@sko
nasko
@georgimateev ами всичко за TCP/IP и VoIP протоколите и всякакви неща за мрежата като цяло.После ке кодим на Це и т.н....PHP-то е ясно ;)
Страница: 36 37 38 39 40

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата