Търсене на постове: мрежа

svejo.net
svejo
Снощи окончателно премахнахме "моята мрежа" и добавихме филтриране в "зелени". По този начин би трябвало да се намали количеството на нежелани публикации.
Йордан
Qlamoff
@Snake знам, но сега ще правя за пръв път... ето тук е обяснено: http://www.devstorming.com/?p=18 то в мрежата има и други статии на тази тема...
svejo.net
svejo
@axeny ще премахнем секцията "моята мрежа"
The Bot
bot23
[ff123] Личната ми социална мрежа A to Z (via Blog) http://tinyurl.com/49d2lo
Стилиян Стефанов
stylius
Днес монтирахме две нови плазми за мониторинг на мрежата. Голяма гъзария ще е в новия офис.
Иво Станков
stankoff
@n3mo кажи, щото ми е интересно как ще пробиеш wpa мрежа с 2 начина за кодиране на паролата :) гледах клипчета как се хаква wep мрежа, но с wpa не е така просто
Богомил "Бого" Шопов
bogo
"Електронна граница" приема нови членове, които искат да се борят за свободата на словото в Интернет и за защита на правата на всички в световната мрежа.
Stoyan
zhesto
[bgblogs] Нова мрежа за текстова реклама (via Blog) http://tinyurl.com/4grdd8
Petya
Principessa
@h4ckY ооохх.... много обичам да не ми схващат сърказма по мрежата :D
yordanoff
@n3mo свиквай :D Много са местата с мрежа, но без нет на практика... А ако всеки си отключи мрежата няма да има място без нет едва ли не..
AM
1220885084853641.png Mishef
Вижте една словенска (мисля) социална мрежа, подобна на Twitter :) Там с таг: google PR Project е единствен -->
http://www.koornk.com/search/q=google/
Леприкон
ZzZaPyr
@X7r3M1s7a Включвай се за спорта ;). Ще е забавно, ако не друго :). Сети се на какво приличаше мрежата миналата година с тия яйца по лъгуски :D
Йордан
Qlamoff
@simsy интересен факт от българската кеш форум мрежа, е че ти си момиче... Мога ли да знам нещо повече за теб?
Силвина Георгиева Фурнаджиева
Silvina
60-мегапикселова WIMAX мрежа в Света гора!
http://www.pressboard.info/preview.aspx?articleid=103601
Стилиян Стефанов
stylius
Имам чувството, че днес съм говорил с всички русенци. Имам нов личен рекорд по приети обаждания. А дори нямаме проблеми по мрежата. Какво им става на всички?
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата