svejo
Снощи окончателно премахнахме "моята мрежа" и добавихме филтриране в "зелени". По този начин би трябвало да се намали количеството на нежелани публикации.
stylius
Днес монтирахме две нови плазми за мониторинг на мрежата. Голяма гъзария ще е в новия офис.
bogo
"Електронна граница" приема нови членове, които искат да се борят за свободата на словото в Интернет и за защита на правата на всички в световната мрежа.
stylius
Имам чувството, че днес съм говорил с всички русенци. Имам нов личен рекорд по приети обаждания. А дори нямаме проблеми по мрежата. Какво им става на всички?