Търсене на постове: музиката

Александър
kamburoff
имам няколко идеи за вечерта-сега започвам с музиката, продължавам с малко спортуване на стадиона, гости придрожоно с бира и завършвам с книга в ръка...
Светозар Георгиев
voic4e
Съквартиранта се кефи чрез моите тонколони на музиката, която му достави негов приятел, аз пък се кефя на тонколоните и на моменти на музиката :)
Александър
kamburoff
прибрах се у дома. надувам музиката и се подготвям за излизане - не бих пропуснал домашния суджук и бира...
Светозар Георгиев
voic4e
@venom Да, защото музиката по другите радиа е прекалено бавна за мен. Много ми се слуша дискографията на Hammerfall във FLAC формат, но няма как да я дръпна :(
Теодор Георгиев
tedo92
Отдовна не бях излизал да снимам и да си направя разходка само аз, фотоапаратът и музиката. Приятно е...
Дацко Маринов
NjoYko
След малко отивам да банката, а след това да подготвяме музиката за нова година. Интересно ще бъде ми се струва :D
Николай Йорданов
nplus
@antubis та... какво казваш за музиката? :D
http://antubis.edno23.com/view/post:128910
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Сменям си музиката на player-а. Разкарвам хевито и слагам прогресив и алтернатив рок.
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще си направя кафенце и ще си го изпия с удоволствие :) обаче още ми кънти главата от музиката и ме боли коремчето от пицата след партито :) хах знаех си че
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Най-после оправих гадния проблем с пращенето на музиката на AIMP-а. Мисля сега всичко е ОК. Ще се радвам на чист звук. :D
Светозар Георгиев
voic4e
Еха, кво яко румънско гюбек sound парче звучи по Вероника! Много е свежа музиката на румънците. Той е Кошти, а българката коя ли е?
-=*****=-
mitternacht
Дали е откачено да се ходи със слушалки с микрофон?Ама не е*авам!Качеството на музиката преди всичко!И без т'ва е фраш с шашави по улиците, и аз ще съм от тях!
-=*****=-
mitternacht
Горд собственик на евтина мп3ка.Дано издържи поне месец.Ама поне е 2гб и силата на музиката кърти мивки.Плюс т'ва е мънечко и секси на вид.
Стилиян Стефанов
stylius
@RMPG Язък за музиката. Не, че слушам такава, но знам колко ми беше трудно да си набавя моята и си е голяма играчка.
Стилиян Стефанов
stylius
@RMPG Какво толкова търкате, нямате място, разтребвате с цел каталогизиране или просто си правите гаргара с музиката?
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата