Sham
Денят започва що-годе добре.Мързи ме, не ми се мърда и ми липсва моят човек.Бръм.
BuKToP
ще ходя на фризьор... а ми е студено и не ми се мърда.
Manuel
Яко, започва новата седмица, а нямам желание и да мърдам =) жалко, че имам най-малко 3, а може би и 4 изпита тази седмица.
KOx2
Ае, м'чета и м'мичета ... цял ден си пиша ... дори прекалявам ... не се мърдам ни на главната страница ни в най активни ... надушвам бъъг ...
blackmore
Е, това е. След всички опити за самолечение най-накрая се озовах у дома почти на легло. Сега ще се стегна и ще преборя вирусите. Вече няма мърдане...
blacksnoopy
Излизам, че от два дена не съм мърдал от нас, хахахах
BeautifuLDisasteR
време е да се размърдам малко