Rosh_twO
айде пак малко да се размърдам
dans
Ако аз се казвах Хорацио Гутиерес щях да си седя в латиноамериканския сериал и нямаше да си подам носа от срам. А той се намърдалв Майкрософт.
azis
Две клечки са ми се забили отзад, едната мърда, другата не. Как сте бе сладурчета. Ех, все нямам време да вляза и тук... Жалко.
doskias
То да накараш учител да си излезе от часа и то без да повишаваш тон, да използваш цинизми и като цяло се мърдаш от чина било лесно - просто си изказваш мнението