Търсене на постове: мърда

шУс!
notexist
@Angelo а ти като спиш мърдаш ли?
Деян Улевинов
freak
@X7r3M1s7a да не са пуснали някво dev предаване? Кажи за какво става на въпрос, за да знам дали има смисъл да се мърдам да взема дистанционното :D
шУс!
notexist
студено ми е! не искам а се мърдам от печката :( не искам да излизам :(
Мануела
ENIGMA
@ZzZaPyr мърдаш вече.:) как си
Стилиян Стефанов
stylius
@naddito Ами шарката - препарирана или още мърдаща. Ще е забавно като переш тениската в пералнята :D
Ели
Po3u
Инструктираха ме до понеделник да си седя у дома и да не мърдам, за да ми мине крака. А как ми се излиза......... :(
Rosh_twO
май ми е студено, щото не спирам да мърдам :)
Rosh_twO
айде пак малко да се размърдам
kypidoncheto
мисля че е време да се размърдам :D отивам да се облека а после ще отида на някаде ^-^
Георги Матеев
georgimateev
@nasko врата ми се вкочени вчера по т'ва време горе долу и тая сутрин не можех да се движа. Сега ме боли пак, ама мога да мърдам. Надявам се да съм фит утре
ДАНС
dans
Ако аз се казвах Хорацио Гутиерес щях да си седя в латиноамериканския сериал и нямаше да си подам носа от срам. А той се намърдалв Майкрософт.
kypidoncheto
@Geri даааа и аз си тъжах :S беше супер скучно и си мислех "само да се прибера веднъж и никаде повече няма да мърдам" :D:D:D
Васко
azis
Две клечки са ми се забили отзад, едната мърда, другата не. Как сте бе сладурчета. Ех, все нямам време да вляза и тук... Жалко.
Стилиян Стефанов
stylius
Я да видим колко време ще ми трябва да си купя обувки за сватбата на братовчетка ми. Ако беше сестра ми, два дена не й мърдат :)
doskias
То да накараш учител да си излезе от часа и то без да повишаваш тон, да използваш цинизми и като цяло се мърдаш от чина било лесно - просто си изказваш мнението
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата