yordanoff
Деа и слушалките... след празниците едни creative не ми мърдат!
rhea
Ще си направя чай. хем ще ми отпуши малко носа, хем ще се размърдам малко, че се схванах на тоя стол.
Rosh_twO
треа се размърдам малко, че вече не мога а си намеря място
ZzZaPyr
@man0l аз не съм забелязал сериозна промяна никъде... Нито в BLs, PR никъде не е мръднал, на няколко блога. А определено трябва да мърда на някъде...
Dr1nata
Голям мързел тая вечер. Хем свърших доста по-рано работа, успях да дремна и пак не ми се мърда никъде. Даже пред компа ме мързи да стоя
rhea
Поразмърдах се и се чудя какво да правя ден. Трябва на елкции да се иде, на работа може и не днес, да пиша куросив работи или статии. Натоварена програма.