Търсене на постове: мърда

Емил Станчев
Emyto
@Nick, сутринта ми го пратиха и мислех да го постна, ама нали съм си мърда.
Ив
rhea
Размърдах се и аз. Добро утро. :)
yordanoff
Деа и слушалките... след празниците едни creative не ми мърдат!
Ив
rhea
Ще си направя чай. хем ще ми отпуши малко носа, хем ще се размърдам малко, че се схванах на тоя стол.
Rosh_twO
треа се размърдам малко, че вече не мога а си намеря място
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l аз не съм забелязал сериозна промяна никъде... Нито в BLs, PR никъде не е мръднал, на няколко блога. А определено трябва да мърда на някъде...
Drъnata
Dr1nata
Сега ако имаше още 1 галон :) Забелязъл съм, че като съм командировка и всяка вечер поне по 1 галон не ми мърда
Лидия
LiDSoN
@voic4e бях ...и се прибрах ...нямам настроение за излизане вече...до одеве пак ме навиваха да сме ходили на бар...не ми се мърда...
Drъnata
Dr1nata
Голям мързел тая вечер. Хем свърших доста по-рано работа, успях да дремна и пак не ми се мърда никъде. Даже пред компа ме мързи да стоя
Лидия
LiDSoN
@Dr1nata пф..до нас пък има на 10мин път ама не ми се мърда ...днес много ме разкарваха ...само кафета и една лекция от 3 :)
Rosh_twO
айде мисля да си размърдам гъза на фитнес малко :)
Лидия
LiDSoN
Оф...трябва да излизам ... а как не ми се мърда ... :( пак на студено ... искам лято !!!
Ив
rhea
Поразмърдах се и се чудя какво да правя ден. Трябва на елкции да се иде, на работа може и не днес, да пиша куросив работи или статии. Натоварена програма.
Angelo
@notexist хахахахах ;) аз съм си тук, и няма да мърдам. Не ме карай да пускам камерата ;)
---------
NetCutter
@nplus споко. Няма да мърда тапетът :D Честито за лафтопчето :P
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата