notexist
А на мястото на тия лодки сега има платен паркинг.
tedo92
най-накрая имам интернет. и живея в гората, на 3 минути от езеро. финландия е яка. точка.
mitternacht
Нямам свое място, мястото ми е навсякъде.
notexist
Странно как мястото се променя в зависимост от човека с който си..
bgmdb
GRID 2 заема мястото на Resident Evil: Revelations на върха на класации. При все това продажбата на по-малко копия между оригиналния Driver Произход : GRID, GRI
http://bggdb.com/grid-2-oglavyava-vsichki-formati-na-klasatsii-dokato...html
venom
Ако не можеш да изкараш някого от сърцето ти, най-вероятно мястото му е там. Може би един ден ще ти даде крила, а може и да се окаже камък на шията.
kanibali
Всичко най-интересно около метеоритът в Челябинск в Русия, събираме във този форум! Видео и снимки от мястото на събитието.
http://forum.ufoport.com/viewtopic.php?f=17&t=372
Snooby
За първи път от бая време има вечер, в която не ми се прави секс. Нещата не отиват на добре :X
alb
Всекидневната - мястото, където прекарваме голяма част от времето си
http://www.interiorendizain.com/2013/01/blog-post.html
Bobdweller
Why Doesn't MTV Play Music Videos Anymore?
tedo92
когато е потискащо, пускам си стоунър/сайкъделик плейлиста в youtube и нещата си идват на мястото. keep calm and listen to Kyuss...
viktorkoichew
Някой хора ме използват, други игнорират, а трябва да се радват, че им давам шанс да са ми приятели! Хубаво, че така добре умея да ги поставям на мястото им.
joronedelchev
Позорно и доста комплексарско поведение на Карбовски срещу Къци. Вапцаров го постави на мястото му така, както отдавна никой не го беше поставял.
http://play.novatv.bg/play/290478/?autostart=true
субективно творбите, при несъгласие с критиката бих им наврял тия същите творби на интересни местенца.
Nov 21 2013, 11:21Алеле майко, какво си се разбеснял
Nov 21 2013, 14:54ауе гоше, ко стана
Nov 21 2013, 19:25