belushka20
За първи път в живота си се отказах от карикатура. Не ми се получава и това е!
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
mitternacht
final, да не става ПРЕКАЛЕНО много спам
mitternacht
джандармерията защо не е дошъл?!?!?! По 20 хиляи леа банка!!!
tedo92
първи ден на стажа. стискайте палци да намеря мястото и да не ме изритат още днес.
aviatrix
от една фалираща фирма на друга ... деба и късмета имам ...
dilana
Жираф видях един сега с вестник под ръка!
notexist
Понякога си мисля "Къде е Хитлер днес..."
Ducky
Обявиха часа, датата и мястото на втория кръг на олимпиадата по философия. Нямам търпение!
blacksnoopy
На мястото на джагите в офиса се появи влакче
hurmaqny
Хора, които сядат от външната страна в градския, макар мястото до тях да е свободно, I hate you.
Как сииии беее
)) Ко правиш?
)
Sep 05 2014, 14:59Ами у Търнууту..
Sep 05 2014, 15:05Кефи ли Търнуу, още ли си е на мястото? Че скоро не съм ходил
Sep 05 2014, 15:08Ами да ти кажа след днешната буря си мисля че може и да е потънал вече
Sep 05 2014, 15:48ще има и такива дни ... аз едно нещо по мой проект го влачих 8 месеца а можеше за по малко от 1 да го направя ... ама на ... муза, мотивация и чудо
Sep 05 2014, 16:01