Търсене на постове: мястото

Иван Савков
sandprince
Май понеделник ще ходя да се карам с кабелната. Уж от петък (дето мина) трябваше на мястото на ММ да пуснат Нова Спорт а на мястото на ММ имам само черен екран
Йорданка
tenderlilac
@feronia да. това е Мястото. *минута мълчание в израз на уважение*
Иван Савков
sandprince
@gogata2427 ам седнал си ми на мястото...на спам-трона може да има само един - аз :D
Иван Савков
sandprince
@gogata2427 dude, би ли ми станал от мястото :D
Георги Динков
gogata2427
М,п***а й майчина , @Gothika47 :D Започнах да търся из хисторито на браузера и намерих мястото,надявам се й затворя устата.. :D
Ивайло Христов
_ivo
@sandprince къде бъркам разясни ми :) Ако твоя сайт не мястото където да експериментираш няма къде ... а ползваемоста е на прилично ниво за мен :^
Axel
axel
@LiliyaDianova Не съм по любовните истории. Иначе не сменям мястото... Просто ставам 1000 пъти докато ми се отще да чета :d Гадно е...
LiliyaDianova
@axel Оо, да, това е проблем... И какво правиш по въпроса? На всеки 40 мин. сменяш мястото? :D
Еми Окснитси
1269117544915232.jpg dandelion
Добре де, вероятно има и по-емблематични снимки за мястото, но тази с тениската ме накефи най-много. И само като си представя, че тя е там за цели 5месеца. Ех
shimamoto
@viktorkoichew това е мястото, което смятам за крайно неподходящо... мани ги циганите, ама сградите буквално се разпадат...
Семра Салиева
Semra
@t0m3kk ми не ми стига мястото но иначе е шаренийки
Snoopy
blacksnoopy
Шамара си намери мястото :D
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Бях в градския и беше доста забавно. 2 баби се скараха коя е по-стара и болна, за да седне на мястото. Едната тръшна чанта и каза: Заплюто!
http://twitter.com/Gombeto/status/9571763753
semprom
@Rx-Ende да си хабиш времето и мястото в телефона? ^^ :D
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата