sandprince
Май понеделник ще ходя да се карам с кабелната. Уж от петък (дето мина) трябваше на мястото на ММ да пуснат Нова Спорт а на мястото на ММ имам само черен екран
dandelion
Добре де, вероятно има и по-емблематични снимки за мястото, но тази с тениската ме накефи най-много. И само като си представя, че тя е там за цели 5месеца. Ех
eyankulov
Бях в градския и беше доста забавно. 2 баби се скараха коя е по-стара и болна, за да седне на мястото. Едната тръшна чанта и каза: Заплюто!
http://twitter.com/Gombeto/status/9571763753