apostoloff
След хиляди години суеверие нещата най- сетне дойдоха на мястото си- съвременният свят вярва вече само в печалбата и успеха.www.LudiPari.com
CaptainEgoism
добро утро! събуждам се рано защото утре съм на мястото наречено даскало.
notexist
гримирах се, оправих се, сложих си хубафките ботушки, натъкмих се и излезнах.. отидох на мястото, чаках чаках чаках, обадих се "ама прибери се".. мрън!
h4ckY
Весели празници на всички, и безаварийни на нова година, пожелавам Ви всички пръстчета да са си на мястото ;