Търсене на постове: мястото

срещата е от 19 часа
MeetingEdno23
на вниманието на всички заинтересовани, срещата е в събота, от 19..до второ нареждане :) мястото е After Art
Апостол Апостолов
apostoloff
След хиляди години суеверие нещата най- сетне дойдоха на мястото си- съвременният свят вярва вече само в печалбата и успеха.www.LudiPari.com
Свилен Попов
svil4ok
@Forsi за съжаление мястото от където е снимано е затворено за посетители. А толкова хубаво беше там :(
Иван Савков
sandprince
@notexist оставям го на мястото му o_O
Алекс
alex95
@sandprince Менюто не му е мястото там. По-добре с средния бутон си изкарва меню, както е истинския. Много претрупано става, само това отдолу и времето отгоре
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince като цяло ми харесва, но иконката на Apple - не и е там мястото !
Еди
CaptainEgoism
добро утро! събуждам се рано защото утре съм на мястото наречено даскало.
1262004080365349.jpg patblansh
Мястото на срещата - After Art
http://patblansh.wordpress.com/2009/12/28/after-art/
срещата е от 19 часа
MeetingEdno23
After Art - мястото на срещата, за тези които се интересуват :)
срещата е от 19 часа
1262003195318451.jpg MeetingEdno23
Мястото на срещата :) After Art
http://patblansh.wordpress.com/2009/12/28/after-art/
шУс!
notexist
гримирах се, оправих се, сложих си хубафките ботушки, натъкмих се и излезнах.. отидох на мястото, чаках чаках чаках, обадих се "ама прибери се".. мрън!
Ивелин Георгиев
h4ckY
Весели празници на всички, и безаварийни на нова година, пожелавам Ви всички пръстчета да са си на мястото ;
patblansh
@Emyto :) кажи за мястото, което предлагаш за срещата на 123 :)
срещата е от 19 часа
MeetingEdno23
Планът е за петък вечер - 09.01.2010, някъде към 8, мястото на срещата ще се реши на по-късен етап :)
Николай
skypecheck
@patblansh Да не е на много шумно място , да можем да говорим простотии , относно дата мжое би след нова година , мястото зависи от часа :-d
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата