sown
Имам едно запитване? В тази директория E:WindowsImageBackupааа-PCBackup 2010-09-26 160008 имам 23 GB някакви странни файлове? Ако ги изтрия ще стане ли нещо?
sasedi
Продавам гробно място в Централни софийски гробища – 65 парцел. Аз съм единствено лице с право на ползване на мястото. Сумата ми е нобходима за операция (катара
http://objvi.com/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d1%81%d0...%be/
hurmaqny
Нещата малко по малко си идват на мястото. Good to know.
Atian
място за др.Хаус в автобуса.
belushka20
Некъв манго по ТВ : Ама ние не сме замесени в това дето се е случило в Катуница! Майка ми : Ае вас трябва веднъж седмично да ви бият ей тъй да си знайте! ахаха
gogata2427
Гледайте сутрешния блок на Нова Телевизия :х , дано кажат повече по случая.Буквално си стана клане :Х
еми спри си бекъпа
или го сложи на по малки интервали , или вземи по голям диск :Д
Dec 13 2011, 22:00Или ми направи 3 в 1
Dec 13 2011, 22:02тц , аз искам чай ..
Dec 13 2011, 22:02Emi ok, zna4i sown, za men 3 v 1 za kolegata 4ai4e. i nosi smetkata napravo 4e 6e stavam
Dec 13 2011, 22:09аз пак там имам 53 гб да ги трия ли
Dec 13 2011, 22:25