belushka20
Понякога колкото и да гадае човек не може да разбере другите.. Аз не мога да разбера защо някои хора се държат надменно без да има реална причина да го правят..
mitternacht
Не знам какво става, наистина не знам какво става...
Sinbg
Ако имаш колежка, истинска кучка, време е да действаш сериозно и да я поставиш на мястото й. Ето как да й затвориш устата:
http://sin.bg/zatvori-ustata-na-kuchkata-v-ofisa
nemesys
Въпрос: Като една жена се държи различно на живо и през останалото време какво иска да каже?
notexist
Предполага се, че след час трябва да съм на някво място и да поема няква отговорност... Как да го направя, като не знам къде е мястото?!
mitternacht
Организаторите заслужават похвала с избора на мястото- трудно може да се намери по-красив и спокоен фон за сцена, от нощния пейзаж на Велико Търново.
wavelet
Верандата е мястото, където можете да се отпуснете и да се насладите на една пълноценна почивка. Предлагаме ви няколко интересни предложения за преобразяването
http://blog.gloria.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0
patblansh
какво ще кажете за тез пантальонки
emoss
В дата.бг са направили като кликнеш на някой файл за сваляне и в нов прозорец се отваря някакъв сайт за новини и не показва вече отброяването. Странно.
миии хубаво се е получило , но както казах мястото ще е Альоша . Сега море няма от къде да докарам
Sep 13 2011, 13:17е Альоша не е лошо като място, ама гледай да е преди да окапят листата... щото тогава е грозно :Д
Sep 13 2011, 13:23мислех да е тия дни,но дано не съм затрупан от задължения..то идеята ми е да се гледа Пловдив на заден план.Листа не търся :д
Sep 13 2011, 13:25Е да, ама първия път като се качих на Альоша, нямаше листа и Пловдив изглеждаше мръсен и закашлян :/
Sep 13 2011, 13:27изглеждал е какъвто е,добре че са дърветата по улиците,че да привлича окото зеленината,иначе.. :/
Sep 13 2011, 13:30