Търсене на постове: настроение

В. Сотиров
sown
Да взема да си пусна една гадна, дълга, черна, мазна коса и да стана Емо?! Така поне ще ми ходи умрялото настроение..
Niks
@sown е парти не. Настроение нямам за парти :)
-=*****=-
mitternacht
В настроение съм да обичам целия свят.Май.Плюс, че понамръзнах и ми се спи.
Ally
alish
тази вечер ал е в странно настроение... и тя не знае защо... лека нощ, дечица.
http://kuhnqta.wordpress.com/2010/01/24/%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%B...%B5/
Дидо
Miraculous
@semprom Нямам настроение сега за главния дизайн...
Дидо
Miraculous
@semprom И скици имам, и идеи имам, и текстов файл с отделните страници, които трябва да направя, само трябва да имам настроение да седна и да направя...
semprom
Много кофти време ... нямам настроение за нищо! :(
patblansh
в добро настроение съм, влюбено ми е, отказвам да слушам песни, в които не се пее за любов
Мартин Маринов
podmatrix
Що винаги трябва да се случи нещо, като ми е на кеф, и да ми се е*е супер мн настроението....
Вангел Стоев
venom
@notexist еми поръчах да ми донесът 2 дюнера :D Ти що даваш да ти скапят настроението ? Приятно кафенце ;)
шУс!
notexist
@venom кво ядеш? аз ще ходя да пия кафе. че ми е някво никво. снощи ми скапаха настроението :(
vratovrazka.bg
vratovrazka
@momentofpeace Пия кафе, блогвам, говоря с хората, свързвам се с обществеността, нося добро настроение!
Tarja
tarja
Ооообичам Гилморките,мамка му :D Оправят ми настроението,а сега този шибан "Чужденец" ще ме съсипе с ъъъ бездействието си? Whatever.. ^^
шУс!
notexist
поредната вечер в глупаво настроение. и нямам изтеглен филм :(
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата