sown
Да взема да си пусна една гадна, дълга, черна, мазна коса и да стана Емо?! Така поне ще ми ходи умрялото настроение..
mitternacht
В настроение съм да обичам целия свят.Май.Плюс, че понамръзнах и ми се спи.
patblansh
в добро настроение съм, влюбено ми е, отказвам да слушам песни, в които не се пее за любов
podmatrix
Що винаги трябва да се случи нещо, като ми е на кеф, и да ми се е*е супер мн настроението....