dj_aquarius
братчеда нещо не е в настроение ..................
tarja
Браво на нас хората!Почти е невъзможно да се събудиш в добро настроение в 7:30 и да си пуснеш някоя яка песен,пренебрегвайки факта,че всичко е с краката нагоре.
Nona
SSDD, но не мога да намеря песента за това настроение! ;в
tedo92
Моя милост има тъмна стая, сънено настроение, Radiohead и чай от лайка. Сънено, да, но добро настроение (:
bgtrader
Jetlag Концепцията е описана като отличителна, игрива с безгрижно кимване на забавлението и доброто настроение.
http://bgtrader.net/Azzaro/Azzaro%20Jetlag
blacksnoopy
Как не можах да се сетя по-рано какво отива на настроението ми: Nine Inch Nails