wbgenetic
... в много добро настроение се будя днес пък *
bgdn
Seagate се погрижиха за коледното ми настроение. На един диск шпиндела не може да се развърти...
hurmaqny
Тъпо ми е, ама много ми е тъпо. Ник'во (добро) настроение. Пак разочарования по празниците.
dj_aquarius
е това е за мен коледа пуша крада интернет от хотела пиа кафе слушам хаус и наи вече имам спокоиствие поне ато нямам настроение
tenderlilac
коледни песни и сам вкъщи. жалък опит да си влея коледно настроение.
skypecheck
Дразни ми тоя смотан SVN , трябваше ли да е толкова омазан и да се чудя как да го фиксвам и това ако е Коледно настроение здраве му кажи
patblansh
много ме мързи днес, аз май май съм във ваканция вече. Пък и след такъв хубав мързелив уийкенд, няма да си развалям настроението с работа!
rups
Хмм.. нещо ми се скофти настроението още от сутринта.. странно, но факт.. А днес точно ми трябваше.