Търсене на постове: настроение

Влади Цветков
wbgenetic
... в много добро настроение се будя днес пък *
Peter Nikolow
bgdn
Seagate се погрижиха за коледното ми настроение. На един диск шпиндела не може да се развърти...
hurmaqny
Тъпо ми е, ама много ми е тъпо. Ник'во (добро) настроение. Пак разочарования по празниците.
Теодор Георгиев
tedo92
@notexist е, на мен ми беше за пръв път, но явно съм бил в настроение, за да ми хареса (:
-=*****=-
mitternacht
@disappointed и настроение :))))) готова ли си за довечера :Р
-=*****=-
mitternacht
Хем не ме свърта на едно място, хем ми е кофти :) Егати настроението, братче!
Йорданка
tenderlilac
@viktorkoichew бих ти казала да си гледаш работата или да си намериш хоби, но няма, защото днес съм в добро настроение ^^
Niks
Добро утро! :) Днес съм в перфектно настроение :) ААА днес е и коледното парти в Опиум :) :)
Ally
alish
@hurmaqny :D коледно настроение! кво да ти кажа? :D
Петьо Пенев
dj_aquarius
е това е за мен коледа пуша крада интернет от хотела пиа кафе слушам хаус и наи вече имам спокоиствие поне ато нямам настроение
Йорданка
tenderlilac
коледни песни и сам вкъщи. жалък опит да си влея коледно настроение.
Петър Илиев
pesho
Ко-ко-коледно настроение завладя нашия скромен офис. Днес ни е последния работен ден, следват 10 дни заслужена почивка! Поздрав с тоя ко-ко-коледен трак :)
Николай
skypecheck
Дразни ми тоя смотан SVN , трябваше ли да е толкова омазан и да се чудя как да го фиксвам и това ако е Коледно настроение здраве му кажи
patblansh
много ме мързи днес, аз май май съм във ваканция вече. Пък и след такъв хубав мързелив уийкенд, няма да си развалям настроението с работа!
rups
Хмм.. нещо ми се скофти настроението още от сутринта.. странно, но факт.. А днес точно ми трябваше.
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата