suny
мина ми депресията...днес съм в чудесно настроение^^... (sun)
Sham
@tihomir пускай за настроение и да те поздравявам!
blacksnoopy
@man0l скоро не я бях слушал и сега настроението ми е точно за нея. кеф!
pisio
Винаги се намира някой който да ми скапе настроението. Защо ? Какво печели от това ?
suny
не знам каква е причината, но днес съм в страхотно настроение^^^...(sun)
hurmaqny
много ми е...потъпкано настроението
Sham
Това, че съм със сирийски произход, че съм с друга религия и друга култура, прави ли ме по-малко човек,момче и приятел? Не мисля...защо тогава има настроение?
thunderstorm
Ето нещичко от мен за добро настроение рано сутрин
gogata2427
Фу ,толкова ми е бутнато настроението , че не ми са живей ...