sersemche
малко музика за настроение
ladyjoana
здравейте... времето е много мрачно днес, настроението как е?
notexist
разбира се, че се намери човек, дори двама! да ми развалят настроението... еми майната ви пък!
ladyjoana
събудих се... жалко, че настроението ми не е толкова слънчево като времето навън..
ZzZaPyr
Мечтата ми е да получа едноседмична абсолютна власт в страната... "Ще дойде тоя дето ще изхвърли боклука..."... Скапах си настроението тая вечер...
hurmaqny
Няма кафе, няма закуска... и настроението ми го няма -,-
Paola
Събота сутрин, мързел, дъжд, скука, скапано настроение..