Търсене на постове: настроение

Веселина
sersemche
@disappointed ами при мен е същото положение,сега слушам музика за да си оправя настроението :)
Белкин
ReXTaN
Armin van Buuren 100% действа добре на настроението ми :)
Веселина
sersemche
малко музика за настроение
Йоана Николова
ladyjoana
здравейте... времето е много мрачно днес, настроението как е?
шУс!
notexist
разбира се, че се намери човек, дори двама! да ми развалят настроението... еми майната ви пък!
Йоана Николова
ladyjoana
събудих се... жалко, че настроението ми не е толкова слънчево като времето навън..
Еми Окснитси
dandelion
Свърших в унито за днес и сега отивам ... незнам накъде, нооо настроението е с мен :) There's no business like show business.
Леприкон
ZzZaPyr
Мечтата ми е да получа едноседмична абсолютна власт в страната... "Ще дойде тоя дето ще изхвърли боклука..."... Скапах си настроението тая вечер...
Георги Цветанов
t0m3kk
@miStalE споко е недей така тъжно... я се усмихни и не давай на хората да ти развалят настроението!
Бонка Живкова
1254927573429371.jpg DANGERZONE
Facebook разработи индекс на доброто настроение http://is.gd/42Pj7 (чрез @svejo)
http://is.gd/42Pje
hurmaqny
@disappointed ох... недей така... | приповдигнала си ми настроението :D:)
Аспарух К.
1254730138341552.jpg acnapyx
Нещо днес не съм на кеф. Ей такова ми е настроението: http://i34.tinypic.com/2e2pcv9.jpg
hurmaqny
Няма кафе, няма закуска... и настроението ми го няма -,-
Паола
Paola
Събота сутрин, мързел, дъжд, скука, скапано настроение..
Ruslan Trad
Sham
Велика песен, създава настроение :)
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата