Търсене на постове: настроение

Георги Динков
gogata2427
Нека цитирам за настроението си! "Аз съм сам и сам оставам,да го духа скапания свят!.." :D
Георги Динков
gogata2427
Аз отивам да тренирам,настроението ми е на самоубиец,дано да има кой да ме пази,че ше стане сложно положението..! :D
Георги Динков
gogata2427
Скапаха ми мноооо настроението,едно "момиче" от класа реши се прави на интересна,"еба майките" на сичките момчета :D На мен най-много мрънка..
Еми Окснитси
dandelion
Хахахах финала на епизода компенсира за лошото ми настроение :) хахахах ок ок .. може пък и да позагледам 3ти епизод като излезе.
patblansh
а блога ми е толкова умрял, нещо нямам муза за него, по цял ден мисля само за доброто си настроение
hurmaqny
Добре де, май се оправих, мина ми лятното настроение, отново ми е убито -,-
hurmaqny
Слънце, хубава музика, студена количка и настроение... Нищо друго не ми трябва!
Георги Динков
gogata2427
Песен,която олицетворява моментното ми настроение: mptri.hopto.org/playsong.php?id=1056 :( !
hurmaqny
Няма го настроението. Кой ми го взе?
Евгени Евтимов
eros
@samotnata Иначе винаги ми се говори за това,защото постоянно си мисля за него,но не искам да скапвам настроението на другите и стискам зъби..
Бахар Мустафа
axeny
Оптимизъм rlz!!!! Незнайно защо съм в доста добро настроение!!
Ruslan Trad
Sham
Денят започва нормално.Чакат ме още няколко въпроса за утрешния изпит. В добро настроение съм :)
hurmaqny
Пак се намери кой да ми срине настроението
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@Gothika47 И на мен няма. :( В много кофти настроение съм, не искам да виждам или чувам никой :(
Любомир Петров
lpetrov
@Millita прати го насам..може пък туко виж ми оправи настроението и на мен :D
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата