Търсене на постове: настроение

Denis Zhekov
Snooby
@tedo92 има песни за всяко едно настроение и момент ^^ Тази е идеална за сега :)
Ally
alish
след по бира,четвърт шот абсент,някаква странна италианска мастика и стабилна доза сладки приказки настроението на мадамата с която бях на кафе е...
Георги Динков
gogata2427
@samotnata Не съм чак такъв спецялист , но си мисля , че има по-голям ефект :D От към настроение и от към обезболяващо . :D
Вангел Стоев
venom
и когато всичко върви добре, винаги се намира нещо с което да си скапеш настроението...
Denis Zhekov
Snooby
@Snooby прати едно стръкче оптимизъм, ентусиазъм и лятно настроение стрито и свито право към @venom
Мишо
muiiio
Да живее Starbucks! Това лате ми оправя настроението. И няма хора!
The Bot
bot23
[ff123] [allbi] динено настроение :)) http://tinyurl.com/m4twt5
Радослав
Soul4o
Ааааа..... как бързо ми се скапа настроението, ай фъкин' сиктир уе.
hurmaqny
В страхотно настроение съм - LAN картата ми сдаде багажа!
Margarita
SacramentDeath
Добро утро, започвам деня с огромна чаша кола за настроение :)
Леприкон
ZzZaPyr
@Rx-Ende зависи от настроението :) Всичко мога :P
Margarita
SacramentDeath
Добро утро. Чудя се как успявам да се събудя с такова добро настроение и жажда за прикючения, при положение, че съм цял ден на работа о.О ?
Ruslan Trad
Sham
Добър ден на всички. Пуснах си гръцко радио, уцелих добри парчета и настроението ми се оправи. Правя си душ и ще пийна нещо топло, след което ще пиша в блога :)
Дари
Aleicha
И затова доста неща не вървят днес.Все наобратно.Не както ми се иска.Ще се разходя,ще си купя нещо розово,за да си оправя настроението.
Страница: 38 39 40 41 42

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата