alish
след по бира,четвърт шот абсент,някаква странна италианска мастика и стабилна доза сладки приказки настроението на мадамата с която бях на кафе е...
venom
и когато всичко върви добре, винаги се намира нещо с което да си скапеш настроението...
muiiio
Да живее Starbucks! Това лате ми оправя настроението. И няма хора!
Soul4o
Ааааа..... как бързо ми се скапа настроението, ай фъкин' сиктир уе.
hurmaqny
В страхотно настроение съм - LAN картата ми сдаде багажа!
SacramentDeath
Добро утро. Чудя се как успявам да се събудя с такова добро настроение и жажда за прикючения, при положение, че съм цял ден на работа о.О ?
Aleicha
И затова доста неща не вървят днес.Все наобратно.Не както ми се иска.Ще се разходя,ще си купя нещо розово,за да си оправя настроението.