venom
Пада зверско четене и слушане на музика за повдигане на сдуханото настроение. На моменти ми се иска утре да не съм на работа и тая вечер да ида да се разбия
eyankulov
е това ми оправя настроението
clever
Добро утро и от нас! Започваме с добро настроение работния ден! Много сме доволни от работата на @Yalamov- очаквайте скоро съвместни наши проекти.
sandprince
скапа ми се настроението...
mitternacht
Изпит-заколение.Други разни работи.Абе утре ще е шашав ден!И да паднем, и да го вземем все ще запием с чест!Хейл оптимизма и доброто настроение!Стига да ги имам
SaTaSi
Днес се чувствам ужасно. Нямам грам настроение и ми иде да убия някои. Просто съм много лоша днес. Сега ще хапна и ще си пусна нещо да гледам