Търсене на постове: настроение

Вангел Стоев
venom
Пада зверско четене и слушане на музика за повдигане на сдуханото настроение. На моменти ми се иска утре да не съм на работа и тая вечер да ида да се разбия
Denis Zhekov
Snooby
Плановете за събота леко се пообъркаха... нищо то напоследък това е нормално. :D Ама пък на пук на това си връщам веселото настроение ^^
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
е това ми оправя настроението
clever
clever
Добро утро и от нас! Започваме с добро настроение работния ден! Много сме доволни от работата на @Yalamov- очаквайте скоро съвместни наши проекти.
Иван Савков
sandprince
скапа ми се настроението...
-=*****=-
mitternacht
Изпит-заколение.Други разни работи.Абе утре ще е шашав ден!И да паднем, и да го вземем все ще запием с чест!Хейл оптимизма и доброто настроение!Стига да ги имам
Момчил Карамитев
Momchil
@randex ми гледай тъпите, все ще са по-забавни от настроението ти :D
Георги Матеев
georgimateev
@unleashed Цветко, честит рожден ден, батьо :) Желая ти вечно добро настроение и 6 фолк тупалки таа нощ :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Днес се чувствам ужасно. Нямам грам настроение и ми иде да убия някои. Просто съм много лоша днес. Сега ще хапна и ще си пусна нещо да гледам
Yana
1244624912426601.jpg Yancheto
палаво настроение... :P
Yana
Yancheto
палаво настроение... :P
Denis Zhekov
Snooby
@ladyjoana аз паралелно и House М.D гледам, той ми е другата слабост ;) Ама зависи в какво настроение съм. Иначе после смятам да гледам OTH.
Еми Окснитси
dandelion
Една сравнително нова песничка (Април) за която се присетих. Внася приятно лятно настроение :) Поздравче :)
Страница: 39 40 41 42 43

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата