stefcho
айде. почна се мощното принтиране на пищови. вече съм в сесийно настроение.
vratovrazka
Тагове за деня: Неделя, кафе, избори, мързел, европа, кафе, работим над себе си, слънчево, разходки, мацки, vratovrazka.bg, настроение, кафе, кино, вечеря.
venom
Добро утро от мен народе. Събуждам се с малко кофти настроение, но нищо... ще го преживея
muiiio
Гаден петък-2. Днес не ми се работи, бе! А и с това гадно време, даже настроението ми не е слънчево. Досадно ми е и ме мързи. И ми се спи. И ми се яде шоколад.
SaTaSi
2-я дъждовен ден при мен + досадни хора дето ме будят по телефона+ досадна котка дето само се бута да я галя+ кисело настроение ... поне си направих кафе
Dr1nata
Днес голяма сдухвация ме е налегнала. Нямам настроение за нищо и незнам какво ми се прави
ladyjoana
ето и една мрачна и тъжна снимка.. точно като настроението ми..