ladyjoana
последен напън.. документация..CV.. лекуване на нечия душа.. моята естествено и позитивно настроение.. това ще е моят следобед..
_sunshine_
охх.. измислих го.. майната му на есето.. ще ям сладолед и ще гледам ТВ.. ако ми се опрааави случайно настроението може да драсна нещо...
venom
Хммм, здравето ми тая година хич го няма! Аз сега си лягам, а който иска да ме търси да вземе да си го окърши! Не съм и в настроение даже. БАСИ
Snooby
По дяволите! Само развалям настроението на хората. Просотооо не говорете с мен.
joronedelchev
Няма нищо по-стимулиращо за настроението от това да видиш как някакви хора си вършат с кеф и приветливост работата.
kypidoncheto
Незнам как и защо, но някой хора имат способността да ми съсипят настроението *блах* .
SaTaSi
Пффф излизам скапаха ми настроението ... квото е било вече не е ! писна ми ... повече няма да говоря за квото и да било ...........