Търсене на постове: настроение

Дацко Маринов
NjoYko
@Snooby нямам настроение за пиене пич :)
Йоана Николова
ladyjoana
последен напън.. документация..CV.. лекуване на нечия душа.. моята естествено и позитивно настроение.. това ще е моят следобед..
Ruslan Trad
Sham
@dandelion зависи от настроението :P ако си много зле-успокоява, ако не- амбицира
Еми Окснитси
dandelion
От мен да знаете.. жълто настроение означава, че много ще се пие :D
http://dandelion.edno23.com/view/post:215709
Еми Окснитси
dandelion
Ако някой обаче успее да ми обясни какво точно е жълтото настроение :) :)
Еми Окснитси
dandelion
Смених няколко тоалета за рождения ден и всичките имаха жълто.. явно съм в жълто настроение :)
Ники
_sunshine_
охх.. измислих го.. майната му на есето.. ще ям сладолед и ще гледам ТВ.. ако ми се опрааави случайно настроението може да драсна нещо...
Вангел Стоев
venom
Хммм, здравето ми тая година хич го няма! Аз сега си лягам, а който иска да ме търси да вземе да си го окърши! Не съм и в настроение даже. БАСИ
Еми Окснитси
dandelion
Имам супер добро настроение :)
Denis Zhekov
Snooby
По дяволите! Само развалям настроението на хората. Просотооо не говорете с мен.
Riznlog.com
Riznlog
Завладя ни пролетното настроение :)
http://rizn.bg
Георги Неделчев
joronedelchev
Няма нищо по-стимулиращо за настроението от това да видиш как някакви хора си вършат с кеф и приветливост работата.
kypidoncheto
Незнам как и защо, но някой хора имат способността да ми съсипят настроението *блах* .
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пффф излизам скапаха ми настроението ... квото е било вече не е ! писна ми ... повече няма да говоря за квото и да било ...........
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата