Търсене на постове: настроение

Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ах ... за пореден път се оставих жена да ми развали настроението. Но поне се погрижих същата да не го прави отново .. не съм я убил, спокойно :)
Ники
_sunshine_
@kypidoncheto нещо ми се губи настроението и гледам някви клипчета на боби турбото xD
Ники
_sunshine_
ха.. за да си върна настроението реших да гледм клипчета на боби турбото (sun)
Ники
_sunshine_
@ladyjoana общо взето ще съм със Зизито.. квото каже той.. ама нещо ми е губи настроението и то много..
Ники
_sunshine_
@oXteR е чак пък толкова не :D на мен мрънкането ми е достатъчно, за да ми развали настроението.. пххх.... :/
Еми Окснитси
dandelion
Тренировката мина и сега остава да дочакам да се изтегли Milk. Дотогава може и да започна малко от доклада. + Песен за добро настроение:
Ruslan Trad
Sham
@MARFI за настроение
Вангел Стоев
venom
Както и е ! Лягам си с намерението утре като стана да съм в добро настроение ....
Ив
rhea
Днес съм в страхотно настроение и слагам слушалките преди някой да ми го е разваалил. :)
Еми Окснитси
dandelion
Ау забравих песента за добро настроение:
Леприкон
ZzZaPyr
Cool... Скапаха ми настроението...
N@sko
nasko
Днес с страхотен ден.Хубавото време ужастно много повдига настроението ми :)
Йоана Николова
ladyjoana
идеалната терапия за добро настроение.. БГ хумор.. :D Весо Парцала.. Тъпанчеви .. уаааа :)
Denis Zhekov
Snooby
Тази вечер съм в много приятно настроение :)
Яна Мицева
YanaMitseva
ще си пусна някое филмче, пък дано ми поотмине кофти настроението.
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата