_sunshine_
ха.. за да си върна настроението реших да гледм клипчета на боби турбото (sun)
dandelion
Тренировката мина и сега остава да дочакам да се изтегли Milk. Дотогава може и да започна малко от доклада. + Песен за добро настроение:
venom
Както и е ! Лягам си с намерението утре като стана да съм в добро настроение ....
dandelion
Ау забравих песента за добро настроение:
ZzZaPyr
Cool... Скапаха ми настроението...
YanaMitseva
ще си пусна някое филмче, пък дано ми поотмине кофти настроението.