tedo92
Пуснах си един от любимите албуми - U2 - The Joshua Tree. Дано той ми пооправи малко настроението, че съм се сдухал много здраво, а и ме е яд за 101 неща...
ladyjoana
в ужасно настроение съм... днес мразя света...
anon
лека и сладки, и приятен Гергьовден после. ягнето не е задълже, настроението обаче се препоръчва.
anon
настроение, къде си бе... ай засрами се, празници са... "кво ми пука бе?" - пита настроението. - на тях да не би да им пука за мен?"
dandelion
Обаче сънят помага даже и за доброто настроение. Отивам да пийна чайче и да си повторя 100 пъти пред огледалото, че бившите НЕ стават за приятели. Ама изобщо.