Търсене на постове: настроение

Пламен Петков
x-man
Как да създадем коледно настроение вкъщи?
http://koledata.blogspot.com/2008/12/blog-post_3982.html
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Добро утро и от мен :) днес се чуствам чудесно , надявам се никой да не ми развали хубавото настроение :) защото е чудесна сутрин .. май съм сънувала нещо
mirela
mirela
Мдааа,пак ми се скапа настроението от един чат............
Вангел Стоев
venom
Нещо тука с @SaTaSi го удряме на коледно настроение вече :D От има няма 20 минути сме подкарали некви коледни песнички :D
Drъnata
Dr1nata
@LiDSoN Развалила си си хубавото настроение от обяд :)
ирина
ryna
ммм че ми е магьосническооо, топличкоооо и леко, а навън блестят коледни светлинки, приказно настроение ме е обзело и знам защо :) :) :)
Drъnata
Dr1nata
@LiDSoN Ми вдигнахте ми настроението :) Как няма да се радвам.
Лидия
LiDSoN
Днес съм в добро настроение ...дано някой да не ми го развали ;)
Стефан Ковачев
planewalker
Егаси отвратителното настроение... а да идва утре по-бързо, че не се издържа. Цял ден се занимавам с coding и пак не ми е по-добре..
Цветелин Павлов
sentinel
@man0l - ем то до настроение май... Някой път и аз го игнорирам, някой път става лаф от една дума и отива цял следобед :) (както сега)
Екипа на Лаптоп.БГ
laptop
Вече сме и devstorming, мерси Иво, да видим кои други сайтове ще се има с коледно настроение.
Георги
nickname778
@laptop яаа сложили сте и някаква кака с подаръци - сега определено повече се усеща празничното настроение - харесва ми :)
Snoopy
blacksnoopy
@Map4o Не съм в настроение :)
kypidoncheto
@voic4e (blush) Здрастиии .... ами благодаря добре съм ;) Настроението е супер ... още един прекрасен (не толкова слънчев ден) :) При теб как е?К'во става ???
Светозар Георгиев
voic4e
@kypidoncheto Здравей, богиньо (на не помня какво) :) Как си? Как е настроението при теб? :)
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата