Търсене на постове: настроение

Светозар Георгиев
voic4e
@miStalE Здравей! :) Какво правиш? Как е настроението при теб? :P
mirela
mirela
за настроение,поздравче
mirela
mirela
за настроение поздравче
mirela
mirela
Голяма скука и тапня е.Поздравче за настроение
Йордан
Qlamoff
Всички са обзети от коледно настроение, защото при тях вали сняг, а тук във Варна пече слънце... :@:@:@
BeautifuLDisasteR
добро утро...вместо сняг тук има само дъжд и ужасно подтискащо време....но това няма да повлияе на доброто ми настроение днес
Петьо Пенев
dj_aquarius
сега ставам и се зарадвах с приятна изненада и коледно настроение при вас незнам но при нас в пирдоп кадето съм в момента вали сняг
mirela
mirela
Тъпея,гледам в монитора,времето е лошо днес почивам,но нямам настроение за нищо
Радо
radoboy
@naddito :) на мен днес ми го казаха, но обещавам да се съобразявам ! Мноого от рано си почнала с коледното настроение :)
Лидия
LiDSoN
Днес тази песен ми донесе настроение, а след нея всички останали :)
шУс!
notexist
опарих се от кафето, но въпреки това ми подобри настроението.. поздрав - Еньо Мориконе - Чи Май :)
Симона
simsy
Страхотен ден имах :) И макар и уморена съм в чудесно настроение :)
ceco
pizzaBoy
хайде всички за по хубав ден и настроение.... :)
kypidoncheto
Нямам никакво настроение :( направо целия ми ден ще бъде ужасен-трагичен ... ааа най-гадния ден от цялата година който никога съм нямала :@
Лидия
LiDSoN
@naddito и моето настроение някво такова... :(
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата