Melany
Е, това е. Съвсем го забравих този блог. В Бейрут вали вече трети ден. Настроението е на 6 все пак - вали, ама градусите са 18!!!!
sentinel
Проучване: Усещате ли "коледен дух", приповдигнатост на настроението, нещо по-особено? И от кой град сте?
Nick
Коледно настроение? Някоя друга коледа, може би.
planewalker
Брех, май ме хваща коледното настроение.. В комбина с Beyond the Void - Nihilism (music)