Търсене на постове: настроение

шУс!
notexist
как е възможно цял ден да си в страхотно настроение и 5 секунди да ти провалят вечерта?! :(
шУс!
notexist
добър ден от стара загора :) как е настроението?
Лидия
LiDSoN
Настроението ми е ужасно... това не съм аз ...
Владимир Комаров
Hamaelleon
аз ви изоставям с едно парче, подарено за добро настроение от @naddito
Радо
radoboy
@kregma не си издавам тайните оръжия :) предимно с добро настроение :) Хайде днес пак :) Както се казва елате ми повече :) хаха
Гергана
1225827357879872.jpg Geri
Малеее-вижте го какво е весело :D повдига...настроението (sun)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Principessa еее хайдеее де разбериии ме адски ми е яко настроението :)
snow-white
И защо докато се зарадва човек вече се е намерило нещо да му "счупи" настроението...егати кой ги е мислил тея празници само раздори внасят..оплаках си се с кеф
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16 : никакъв дъжд днес, на рожден съм довечера, дъжда скапва настроението.. пък :P
1225555625159348.jpg ameli
след като проспах последнте светли часове за днес реших,че вече е вр и пц-то да се зареди с коледно настроение ;) --->>
Стилиян Стефанов
stylius
@bubulinka Това по случай Хелоуин или просто такова ти е настроението. Какъвто и да е случая ме е яд, че няма да те видя. :)
Гергана
Geri
сега излизам...за да си оправя малко кървавото настроение.... :(...ужас..как могат да колят животни тея хора... ;( не им ли е жал?!
GaN
_GaN_
Зареждане с добро настроение :)
http://svejo.net/home/channel/edin-svej-den
Мартин Маринов
podmatrix
В кофти настроение съм. дано тази вечер се излиза да се развеселя малко.
Assen Drakev
mrynski
44 минути... буквално това е времето което ми отне да намеря къде да паркирам около нас! я се махайте всички от софия бе!!! еб*ти приказното настроение имах :(
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата