Търсене на постове: настроение

Мануела
ENIGMA
ще правя кафе и понеже съм в добро настроение -питам:някой иска ли кафе :D
Гергана
Geri
айде до скоро ... сиг до утре :P скапаното време няма да ми прецака настроението! :D
Лидия
LiDSoN
@Hamaelleon аз свърших доста изчистих на всякъде,прах,писах протоколи от 13-17ч(голямо писане падна),но никакво настроение нямам...може наистина да е от времето
Лидия
LiDSoN
Ник'во настроение ....скапан ден със скапано време ... ден от ония,празните...
Стефан Митев
Rx-Ende
Айдее, скапа ми се малкото приятно настроение..
Мануела
ENIGMA
@unleashed за сега-чудесно,а и се надявам да нямам работа-вчера свърших достатъчно.Пък и е петък.....това е допълнителен бонус към настроението :)
GaN
_GaN_
А това е за добро настроение :)
http://svejo.net/home/link_summary/91768-Kompilaciq-Smeshen-basketbol
Мануела
ENIGMA
хората са странни понякога-защо повечето си мислят,че някой друг е виновен за кофтито им настроение?
Георги
nickname778
@Sham о преподобни, сигурен ли сте че днес сте забравили да си облечете тротиловата жилетка ? А в какво настроение сте ?
Гергана
Geri
още ну е скапано настроението .. даже по зле от вчера..нямам желание да включвам скайпа или пък каквато и да е др.програма за кореспонденция,освен edno23 ...
Лидия
LiDSoN
@nickname778 @elle @man0l хахахахаха супер весели сте !!! Оправяте всякакво настроение :D
Гергана
Geri
Отивам да дръпна един фас... скапа ми се настроението пак... до скоро
Ели
Po3u
Ех, доброто ми настроение и желанието да се шматкам като муха без глава се върнаха. Снощи скитахме из Студентски - станало е по-ужасно от всякога........
Гергана
Geri
отивам да похапна каквото има в хладилника и дано яденето ми повдигне настроението
Силия Димитрова
silia
Мразя когато съм в гадно настроение някой да се опита да ми го подобри. Understand аз съм права и никой друг не е когато съм с настроението на нула... невидимa.
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата