mrynski
oтивам да се напия пак... за пореден път тази седмица.... само се чудя... кога ли ще ми свършат запасите от това фалшивото добро настроение за пред хората...
simsy
Е в толкова лошо настроение май скоро не съм била... Просто ще хапна нещо и си лягам и нищо не ме интересува...
Hamaelleon
Гадно време, задръствания, кофти настроение, ретрограден Меркурий - как пък точно днес на интервю.. тъпо, ама то утре ще е същото за съжаление (@man0l)
BeautifuLDisasteR
Как ли е настроението във В.Търново...Така ми се ходеше за празника...ама нищо догодина