Търсене на постове: настроение

Assen Drakev
mrynski
oтивам да се напия пак... за пореден път тази седмица.... само се чудя... кога ли ще ми свършат запасите от това фалшивото добро настроение за пред хората...
Лидия
LiDSoN
Умирам за сън...утре пак рано на лекции...:( @nickname778 лека нощ! Легни си, наспи се и утре ще си с по-добро настроение ;)
1222637387664124.jpg ameli
29.09 ...а започвам вече сериозно да си вкарвам коледно настроение..тва не е добре мн е рано :( ам..вече 3-ти коледен филм за тая вечер :D добре ми се отразяват
Мартин Маринов
podmatrix
Прибрах се в нас с кофти настроение... Кат да е :)
Лидия
LiDSoN
Хубава сутрин ...със слънце с добро настроение ... супер... гледах и научно-популярен филм за фараоните .... супер какво повече може да иска човек :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l браво и как е... настроението ? :)
Симона
simsy
Добро утро на всички :) Събудих се в доста добро настроение, но въпреки всичко мисля да изляза да си купя едни обувки, съвсем да се оживя :)
Симона
simsy
Е в толкова лошо настроение май скоро не съм била... Просто ще хапна нещо и си лягам и нищо не ме интересува...
Симона
simsy
Здравейте :) Въпреки времето съм в добро настроение и реших да си сменя аватара :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Гадно време, задръствания, кофти настроение, ретрограден Меркурий - как пък точно днес на интервю.. тъпо, ама то утре ще е същото за съжаление (@man0l)
Лидия
LiDSoN
странното е че това парче ме върна назад в безгрижните години ...и оправи настроението ми ...донякъде :)
Радо
radoboy
Добро утро :) Странен ден :) Не можах да се кача на 2 трамвая и закъснях за работа, но пак съм в добро настроение ... трябва да е от дъжда :)
BeautifuLDisasteR
Как ли е настроението във В.Търново...Така ми се ходеше за празника...ама нищо догодина
Petya
Principessa
@RMPG незнам... аз всеки път полудявам на breack down the doors още от мъничко лапенце :) просто ми е уникална тая песен. вдига ме в квото и настроение да съм:)
Невена
Enchanted
Юхуууууууу добро утро, Българияяя! Кофти време, но нека доброто настроение не ни напускаа :Р Желая успешен следобед на всички :) Усмивкии!
Страница: 61 62 63 64 65

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата