blacksnoopy
Тва Adobe Flash е най-смотаната технология. Във всеки browser видеата ми излизат без цветове и с артефакти....
t0m3kk
Мразим хората, които не знаят какво искат! Значи заданието е започнато на 30.03.2012 и приключва на 06.04.2012 г., всичко е готово, а чак вчера ми върнаха...
mudisoft
каете плъгин за lyrics в уинамп, който да не мирише и да работи :/
specter
Е само това не бях виждал още из влаковете на БДЖ ... Кога ли ще се озова и аз в някой товарен вагон ...
http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/pg/1/usernews/8613519...html
engise
Ебати майтапа ... Няма никой в офиса и няма кой да ми отвори -_-
ZzZaPyr
Edno23 палатка парти :? Проучвам почвата, има ли навити ;P
RoviseNews
Ако сте web designer или се занимавата с други уеб услуги,заповядайте в сайта ни и добавете вашият сайт за да ви намерят по-лесно!
http://bgbiznes.info
gogata2427
Бах му ма'ката , както нямаше нищо интересно по телевизията , сега не можеш да смогнеш..
notexist
Знам аз, че няма да имам бурак ;д на всичкото отгоре, моето първо го счупиха. Ама пък беше най красиво ;д
Интересно е, че в Гугъл не намерих такъв проблем
Apr 17 2012, 23:44А като дадеш фул скрийн на видеото понякога се оправя
Бъгната работа.
Apr 18 2012, 00:42Ще се оправи като си ъпдейтнеш драйвера на видеото, имах същия проблем.
Apr 18 2012, 11:08Ооо, дано
)
Apr 18 2012, 11:12Оправи се, супер, мерси много!
Apr 18 2012, 21:42