Търсене на постове: няма

Snoopy
screenshot1.png blacksnoopy
Тва Adobe Flash е най-смотаната технология. Във всеки browser видеата ми излизат без цветове и с артефакти....
M.K.
engise
Защо няма такива работи тука в България :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Мразим хората, които не знаят какво искат! Значи заданието е започнато на 30.03.2012 и приключва на 06.04.2012 г., всичко е готово, а чак вчера ми върнаха...
mudisoft
каете плъгин за lyrics в уинамп, който да не мирише и да работи :/
Боян
460x345.jpg specter
Е само това не бях виждал още из влаковете на БДЖ ... Кога ли ще се озова и аз в някой товарен вагон ...
http://www.btv.bg/az-reporterut/id/12/pg/1/usernews/8613519...html
M.K.
engise
Ебати майтапа ... Няма никой в офиса и няма кой да ми отвори -_-
шУс!
notexist
Някой ме е проклел ;д у нас да съм си и да нямам нет ;(
Леприкон
ZzZaPyr
Edno23 палатка парти :? Проучвам почвата, има ли навити ;P
582568_3607017651513_1155810139_3862419_450418561_n.jpg nemesys
.
https://www.facebook.com/events/149172358545888/
Ивелин Георгиев
h4ckY
@aviatrix Ти поне не се заминаваш да подкарваш Tethering от телефона, щото нямаш интернет :)
Snoopy
2012-04-16 18.44.24.jpg blacksnoopy
Случайно ми попадна някакъв китайски noname android таблет. Това което знам до момента е, че е с WONDERMEDIA PRIZM WM8650. Разследването продължава :D
http://www.wondermedia.com.tw/en/products/platform/soc/wm86....jsp
RoviseNews
Ако сте web designer или се занимавата с други уеб услуги,заповядайте в сайта ни и добавете вашият сайт за да ви намерят по-лесно!
http://bgbiznes.info
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Дилемата е голяма, да си лягам или да гледам нещо?! И пак си дърпам някъв корейски сериал .... :)
Георги Динков
gogata2427
Бах му ма'ката , както нямаше нищо интересно по телевизията , сега не можеш да смогнеш..
шУс!
notexist
Знам аз, че няма да имам бурак ;д на всичкото отгоре, моето първо го счупиха. Ама пък беше най красиво ;д
Страница: 209 210 211 212 213

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата