Търсене на постове: няма

supernovini
Доста хора се заблуждават, че размерът няма значение! Истината е, че за всяка жена размерът ИМА значение защото колкото е по-голям, толкова по-голямо удоволстви
http://www.topdalavera.com/%D1%84%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%81-%D0%B...0%B0
kanibali
kanibali
Да се пуши е глупаво. Но да си купиш хубави цигари за да покажеш престиж е една от най-големите тъпотии която можете да си представите. Не е престижно да пушиш!
-=*****=-
nigaplsed.jpg mitternacht
Чекдисаут (автор- неизвестен, човъркане- мое)
kanibali
kanibali
Няма пари без работа! ........Но има работа за без пари(((
nemesys
техномаркет ме кефят с това намаление до 50% ама нищо не можах да си харесам ..
Snoopy
blacksnoopy
Навъртях днес още 25км, ама тази седалка е много неудобна и ме боли д-то
Ивелин Георгиев
Untitled.png h4ckY
Реших да ползвам стийм за да пазя инсталираните игри :)
mudisoft
не мислите ли че трябва да се насрочи edno23 hangout с шапки, мустаци и очила? :D
Plamen Petkov
352000 pacopetkov
@notexist
Our
Ourz
Абе кви може да са причините @font-face да не бачка ...
Красимира Петрова
IMG20120413_001.jpg krAsInkA
Това успя да се забие в гумата ми докато карах днес :D Първа спукана гума, сега само да се науча да ги сменям и проблем няма да има ..
-=*****=-
mitternacht
Всеки е фотограф :) айде, както и да е, няма лошо, ама моля ви, скрийте изкуството на писането, защото това вече не бих понесъл!
Мартин Маринов
podmatrix
Понеделник или вторник пак към Пловдив... Така не ми се ходи. Защо няма измислени телепортиращи устройства...
BE PREPARED!
coolpuppy
Снощи щях да умра от кашляне.. направо се задушавах, а не съм болна. И се чудя какво да си купя да пия. Идеи?
Георги Неделчев
joronedelchev
Ако прочета още няколко такива статии, нищо чудно и да дам шанс на някоя Лумия до края на годината.
http://www.businessinsider.com/windows-phone-better-than-iphone-2012-...ools
Страница: 210 211 212 213 214

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата