mudisoft
викам да си снимам великденския женски десктоп и после гледам на часовника - 1337... mindblow!
FromTheInside
КОПЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! Trivium на Sofia Rocks!!!!!!!
aftercollabz
тва убунту прави яко инсталация... вече 2 часа а съм на половината. сега ако се бъгне накрая ще запазя спокойствие и няма да хвърлям компа през терасата.
engise
Изкушавам се да започна да пуша отново ... :с
rups
Омг, колко е пропаднало това btv lady..освен мега тъпите сериали гледам рекламират някакво риалити, което е от 2008 и е толкова зле, че е спряно след 1-ви сезон
blacksnoopy
Ах, колко ме е яд за една пропиляна възможност днес.......
hardlady369
Трябва да назубря 40 странички по биология...чудно *_*
aviatrix
да ти звънят от майкрософт ....да те питат дали си попълвал анкетата им :Д
"бързаш ли" За Хърмаяни - винаги :Д
Apr 09 2012, 21:16@mitternacht я върви да лягаш
Apr 09 2012, 21:28 през mobi@hurmaqny Я ела да си легнеш.
Apr 09 2012, 21:45Пиши в скайп, ве!
Apr 09 2012, 21:45ми като те нямаше по гаджитъ и аз пиша ама нъцки :Д Мушкам се :Д
Apr 09 2012, 21:59