blacksnoopy
Тез другите ни мразят. Писна им само ние да печелим
FromTheInside
Няма по-щастлив човек от мен!
joronedelchev
Споменах ли, че ако трябва да си избирате банка, не трябва са е ОББ в никакъв случай?
aviatrix
Неделя - 08.04 ще има мини едно23 среща някъде из София , детайлите се съобщим четвъртък/петък , моля всички които ще идват да ми пишат преди четвъртък!
pacopetkov
Едно виси, две се клатят! Що е то?
gogata2427
Няма място за извинения..
alex95
В 3 часа нямаше ток но имаше интернет, добре че имам ups. Сега има ток, обаче няма нет и кабелна. Добре че имам сат тв и съседите имат wifi ;D
Misha_
ама няма проблеми небето да е по-мрачно от женско настроение през менструация ..
mitternacht
Да взема да пиша ревюта за филми в стария блог лиии.... не че няма какво друго да правя :д
gogata2427
Една много дълбока преса..стигало се е до крайности тук..
Е па вие сте изроди е
Apr 03 2012, 23:37Следващата година отидете дайте им твофея и кажете - ние нямаме място на секцията/стената
Apr 03 2012, 23:37