pacopetkov
В цяла софия няма Galaxy S2 черен, само бял и розов, не е истина!
mitternacht
Тъй и тъй ме пишат женкар, накрая ще ми писне и ще си намеря една23 кифлички и няма да ми е скучно. Мазни банички. Кроасанчета. Козуначки. Милинки. Мандаринки.
yuliyan
яяя, какво си намерих вкъщи
notexist
омг, защо не сме с поли :д сложиха ни скоба на колата :д ужас! :д
dandelion
Пфф не знам как ще издържа днес в офиса. От снощи само помня че пих 10% бири в църква и следващ спомен, че ям фалафел в Харлем ( на 100 км от моя град)
Snik4er
Някой има ли идея защо в Microsoft Word, функциите ми са неактивни? Възможно ли е да съм ги заключил по някакъв начин?
denitsapopova
Пролетта официално започна и предполагаме нямате търпение да обновите гардероба си, затова нека се разходим по модните подиуми и да видим какво са ни подготвили
Какво сънува?
Mar 28 2012, 22:22сънна парализа?

newfag 
Mar 28 2012, 22:45