Bobdweller
Имам нужда от съвет. Купих що-годе скъп подарък под формата на техника, която е с гаранция. Малкото ми обща култура ми подсказва, че касовата бележка не трябва
podmatrix
Още някоя група на която се кефя няма ли да се появи на Loud Festival...То не бе Behemoth, Meshuggah, Soulfly, а сега и Tristania...
dandelion
Добро ви утро, хора! Успешен ден!
crazypencho
Eто тук може да изгледате филма на Анонимните: Anonymous - What Is The Plan. Не е много дълъг. Няма да ви отнеме много време. Само 13 минути е
http://pro4eti.me/anonymous-what-is-the-plan-2012-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%...381/
mudisoft
Hail to the King! сто часа BF3 и качвам само 40 и нещо градуса GPU : )
crazypencho
Даже и на курсче мисля да се запиша някъде..........стига да намеря къде
blacksnoopy
Реших си купя велосипед, че у той хубаво време ми се докара. Спрял съм се на 3 модела Ferrini R1, Vivelo Sky 2.0 и Drag ZX-2
dandelion
Ией ако всичко върви по план от понеделник ще живея във фабрика за бира в центъра на града, "преработена" в апартамент!
engise
Към кой мога да се обърна ако банка си прави ташак с мен ... освен адвокат.
notexist
търся една песен, която много добре познавам, ама сега не се сещам нищичко за нея :Д та, пее жена, негърка, нещо си като балада тряа да е и мисля че името
@dilana , ти не си , аз пък плащах
..
Mar 22 2012, 22:08Бе аз се правих на ударен и 2-та пъти и оназ ми каза че може и да не плащам глобите
Mar 22 2012, 22:12няма глоба ако е до месец след срока. Ако е повече, чакаш да ти излезе глобата в рамките на един месец, която е от 20 до 100лв. След като си платиш глобата
Mar 23 2012, 13:48можеш да си пуснеш документите със стандартната такса, според вида на услугата
Mar 23 2012, 13:48Може да пробваш да кажеш, че си я изгубил, тогава би трябвало да е само таксата за издаване на нова.
Mar 23 2012, 13:49