Търсене на постове: няма

its not Eddie
_e7
Добро утро. Днеска е славният ден, когато започвам кормуването.
Георги Цветанов
t0m3kk
баща ми си купи и ме прецака тая вечер да му го оправям, че утре му "трябвал"... е явно няма да спя преди дневната смяна... :D
Красимира Петрова
krAsInkA
Мда, няма нищо по - хубаво от следобедната дрямка :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Аз vs. Колегата от Dalkia (и двамата на ) аз за 8 месеца съм платил по-малко отколкото той плаща за 1 :D Но го светнах да си направи проверки...
Георги Цветанов
t0m3kk
Как може няк'фа банка да ти издаде документи, че си извършил превод, а получателя да не е получил нищо и неговата банка да му казва, че няма пуснат превод...
Венцеслав
1331128654_smehomania-maitap-v-kenefa-4255.jpg smehoman
Брутална шегичка в тоалетната. На пръв поглед тук няма нищо нередно, но ако някой от колегите ви има зъб може да ви скрои неприятен номер с тоалетната хартия...
http://www.smehomania.com/fun-jokes/3420-brutalna-shegichka...html
Теодор Георгиев
tedo92
Аре, и Elevation идва. Само не знам дали с толкова много фестивали няма промоутърите да съжаляват накрая..
шУс!
notexist
Софиянки, я кажете какъв багаж да си взема, че моя никъв не е по съветите :D
Боби
20111010_ca18a1b9e5c775e1bc89j9PcKJDuHHyL.jpg
Bobdweller
SHUT UP AND TAKE MY MONEY!!! Тъжно ми е, че ги няма в България, но скоро мисля да си import-на поне едно кенче. :D
Marina A., Poppy
423301_313349865393210_106624586065740_873466_812765422_n.jpg LoveCappuchino
е нямаше как да не постна тук тези великолепни платформииии ♥
майка ти
disappointed
"Няма да е все така", както се казва в една от любимите ми истории. Няма да е все така.
Мартин Маринов
podmatrix
Толкова ми е странно, че като си вляза в менюто на телефона вече няма Android Market. :D
eXtreme
eXtreme
повечето жени са големи злетаци!
Георги Динков
gogata2427
Чакам с нетърпение отново да се появи момиче,с което да се гордея,че съм,да ми обърне за пореден път мирогледа.Нямам търпение да подарявам рози,не че нещо.. :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
кое от 3-те е най вероятно да се бъгва : Chrome , Nivo slider или imageresizer-a ? или комбинация о.О
Страница: 221 222 223 224 225

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата