просто Годзилата се осра супер жестоко... ядеше рам кат' за световно, разполага с най-ултра глупавата синхронизация... бъгава е, няма кой знае колко добър UI...
фаворитите сега са ми HTC и SAMSUNG, но искам да видя какво ще предложат и други мартки като ZTE и HAUWEI например, който последните години доста дръпнаха
Нови организатори, човек... Чакай, че още не са казали за еднодневните билети, защото ако са решили да се правят на Sofia Rocks, ще им излезе много солено
уин-а зарежда за 30 сек макс , рестарта има няма 1 мин , и тва е ако си набухал много неща в стартъпа иначе първоначално е към 15-20 сек може и по бързо
абе да ти кажа честно скоро и аз разправях на един познат за този проект и не можах да намеря нищо в нета...
Mar 18 2012, 02:03ам проекта го няма, но не ми липсва кат' цяло... просто се чудех javascript-a с какво взаимодейства, за да записва
Mar 18 2012, 02:33