belushka20
От 1ви Април, ще започна да правя видеота за face painting. Ако имате идеи - раздавайте ги, ще се опитвам да реализирам колкото мога! От вас се иска да ..
_e7
защо нямам право да затъмня стъклата на колата си?
SaTaSi
Страхотно започване на седмицата. Курсовата ми работа, която писах 3 часа, беше изтрита от лицето на земята, защото window-sa ми крашна.Трябваше да го преинстал
gogata2427
Ако имаш-имаш воля, Ако нямаш-няма кво да ти говоря..
gogata2427
Няма кой да спре голяма ми крачкаа..
aviatrix
the girl with the dragon tattoo: нямам думи просто :X
nemesys
Това Cony 2012 ми се вижда поредната интернет пропаганда.
outdated V 710 а последния е 903
прочетох малко в нета и ъпдейтнах и ся не крашва 
Mar 14 2012, 17:29еми сменете рамта
Mar 14 2012, 17:33пф, де'а... винаги ми е било малко страх да ъпдейтвам bios, че вече 1 машина ми умря в ръцете
Mar 14 2012, 17:33пуками че ми дреме дали ми е заключен буутлоудъра
Mar 14 2012, 18:02няма OC после ама е по-добре ос БСОД
Mar 14 2012, 18:50