hurmaqny
Dear dogs, толкова ли няма къде другаде да се дъните, че го правите точно под моя прозорец?
gogata2427
Животът на Земята ще свърши, но не и "Дързост и красота"
lemondrop
Ако светът беше честен, сега щях да спя, не да пиша, понеже утре имам изпит. Но не. Сън няма да ме лови, когато трябва. :|
notexist
Добре че имам прозорец в стаята, иначе нямаше да имам никаква представа за времето :/
_e7
Каква е работата на ИТ спеца, да речем, в завод?
hurmaqny
Много яко ни отрязаха тока.
dani4ka
човек с усърдие може да си дефлорира химена на щастието, природата е решила с трудност да се прави всяка нова копка, но изкопана вече веднъж връщане няма.
disappointed
Един мъж ми написа стихотворение. Един ден. Без повод, каза, просто защото съм аз.
no :Д
Feb 17 2012, 22:53Братле, кефиш ме :Д ахахахахахахаха
Feb 17 2012, 23:11