joronedelchev
Няма Гага, няма Мага - грамите имат нов шеф и той се казва Адел.
mitternacht
Захванах се да пиша "роман", но не знам до къде ще издържа. Все пак сърцето си ми трябва и не искам да е разтрошено, раздрано, разхвърляно и на пепел.
LoveCappuchino
какво е чувството да изневеряваш ?
_e7
В този славен ден ще флашна къстъм ром на телефона си.
blacksnoopy
Съобщението не може да бъде празно.
gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
mitternacht
Ти не можеш, ти не можеш, да танцуваш цяла нощ :Д
mitternacht
Epic Win is Epic Win. При условие, че няма причина човек да е задържан, той може да настоява за неговото пускане.
mitternacht
В Сирия има геноцид, избивали цивилни, имало десетки убити. Ми той и Израел избива цивилни в Газа, има стотици и хиляди избити, ама никой няма да ги бомбандира.
Защо математиката е в кошмарите на всички ?
Аз винаги съм я свързвал с приятни неща...
Feb 13 2012, 13:56Е, аз я учих засилено 7 години, с по средно 12 часа математика седмично. Учителката носи кошмарите
Feb 13 2012, 14:27Мечта ми беше да имам по толкова математика, в средното поне.
А сега след третата част висша математика донякъде се радвам, че повече няма да имам 
Feb 13 2012, 16:30Аз пък се радвам, че за целия ми бакалавър имах точно един предмет в който имаше някакви цифри - Business Economics. Мислеха ме за гений там

Feb 13 2012, 19:15Готино ако не ти се занимава с такива работи. Мен пък от втората година яко са ме метнали с числа, обаче двоични
Feb 13 2012, 20:28