joronedelchev
Телевизията уж владее всички медии, но няма нищо по-докачливо от телевизионер, четящ във вестник статия за себе си.
alien_firefox
За кой кръг на ада сте? Този тест го бях намерил преди доста години, има няма 4, много е готин. Аз визлизам във втори.
http://www.4degreez.com/misc/dante-inferno-test.mv
mitternacht
Абе има ли девойка, която да слуша Lamb of God, Gojra, Mastodon и прочее метъл и да гледа аниме? Сериозно, правя проучване породено от любопиството на приятел.
gogata2427
Човек няма две сърца - едното за хората,а другото за животните. Той или има сърце,или няма !
gogata2427
Става ми ного криво като прекъсна наш'те..
mudisoft
на титаник 3d няма да отида пък :|