spaceman90
чудя се дали и Джак Спароу е пил рома си с чай от липа...?
nomad
Днес времето е ужасно... Не можеше ли да дойде през декември? Поне тогава нямаше да чувам: "Искам ваканция".
gogata2427
Евала на хората,които нямат съвест.Които те гледат в очите и те лъжат на едни от най-важните за теб въпроси,които си задавал.. Големи измекяри..
Bobdweller
Какво виждам аз през прозореца си.
tsonchev
Нужна ми тема за wordpress която да наподобява каталог. Продукти с тяхното описание. Няма да има система за пазаруване онлайн. Ако не се сещате, то поне подобна
joronedelchev
"Няма външно, няма мъншно - Джаро е мой"
dandelion
New Challenge: Какво виждате през прозореца си?
blacksnoopy
Какво викате от GoDaddy да мина на NameCheap?
lyubaca
В живота няма вечни двигатели, за това пък има вечни спирачки...
yuliyan
Видео картата нещо е дигнала idle-a с 10-15 градуса... докато не се стопли времето на вън, няма да я пипам, щото иначе може да замръзна
disappointed
Ходи ми се на някакво събитие (изложба, лит. четене, концерт, театър... нещо), което ще ме накара да се чувствам социална.
lemondrop
имам нужда да хленча! няма да се справя. т_т защо трябва да има устни по математика?! :|
Джак Спароу няма баба,той е роден от мълния съвкуплила се с вълна в океана...а инЪче,то да няма да само в Стара Загора липи? Ама-ха
Jan 31 2012, 22:00буквално ми затвори устата
Jan 31 2012, 22:13съжИлявам,днес само оскърбявам хора,да не се разсърдиш,такава ми е аУрата
Jan 31 2012, 22:15разбира се, че се сърдя
Jan 31 2012, 22:48тунайт,и уилл дай ин хеееееел!
Jan 31 2012, 23:08