hurmaqny
Не си правете експерименти с мен. Резултатът няма да ви хареса.
podmatrix
Да свършва и лекциата пж програмиране, че не издържам вече...
engise
Реших да видя дали ако поцъкам малко Ranked ще ми стане интересно пак ... явно не
gogata2427
Реших да си нося кръста,със сантиментална стойност е за мен,но го бях свалил след като почина дядо ми.Но нямам верижка,изгубих я и сега се чудя дали с тази став
mitternacht
Драги клиенти, ако толстолопа плува с корема нагоре- няма нищо нередно. Просто иска да си отпочине.
gogata2427
Хората са прости.Не ценят това,което имат.Искат това,което нямат.И съжаляват,когато е вече твърде късно..
rups
btw ми казаха, че в замунда са пуснали вече "Лора от сутрин до вечер". Защо не мога да го намеря???! Какво ще гледам тази вечер по дяволите??!
Ethernet
Няма с кой да играя карти =_=
_e7
Войната свърши. SOPA вече не съществува. Без никой да се усети, anonymous отново спасиха целия интернет.
Браво. И аз мислех да правя нещо подобно, плочки на корема, и да снимам всеки ден, но не си намерих апарата, и сега си правя без да снимам. Ако го намеря ще
Jan 24 2012, 16:48започна да се снимам.
Jan 24 2012, 16:48аз ще снимам с телефона ама май няма да е чак всеки ден ами ще е всяка седмица
Jan 24 2012, 19:43яка инсталация in the background, а btw ще е готино ако гледаш в камерата, защото е малко странно като гледаш в монитора (все едно някой не те гледа в очите)
Jan 25 2012, 00:31@bekyarov ще го имам впредвид
И аз това си мислех ама като за първо видео ме беше срам
И за тва така 
Jan 25 2012, 01:57