_e7
ACTA е подписано от БЪЛГАРИЯ! ЧЕСТИТО!
mitternacht
Ш'гледаме фючър уепънс (като се изтегли де (как може в замунда да няма сийд!)). Не че тоя мога да го трая, но пък има интересни играчки!
BUSTTER
Квоооо? Няма вода? Again?!
pacopetkov
Пътищата са чисти, задръствания в момента няма, времето е прекрасно - това е пътната обстановка в Дубай.
Novifilmi
Езел е най-касовия турски сериал и има изобилие от признания. Езел е турски сериал, представящ живота на Омер. Той е натопен за престъпление, за което няма вина
_e7
С това пиене няма да стигнеш далеч!
- Не ми и трябва… Кръчмата е на пет метра от дома ми!
disappointed
Представете си да нямаше котки по улиците! Щях да обикалям по хорските домове, за да им давам любов и да ги чеша по ушичките и лапичките... :О
belushka20
Нямаш ли какво да правиш си буден като кукуряк по тва време.. ама учене направо заспиваш над листите Тука подскачам и подхвърлям няква ябълка да се държа будна
notexist
На изхода у нас си имам фейсконтрол :/
(facepalm)
Jan 27 2012, 03:13Е, разбира се, че как няма... те тука са най-ощетени милите от крадци като нас, нормалните интернет потребители. Мама им неандерталска.
Jan 27 2012, 09:03proof ?
Jan 27 2012, 14:09