Търсене на постове: няма

Георги Цветанов
t0m3kk
Биографията на Джобс от Айзъксън няма ли я някъде на (ако е българско още по-добре), че нещо 31-35 кинта ми се виждат много за тая книга :)
-=*****=-
mitternacht
Шъ офейкам ли, или няма да офейкам. Туй е въпросът! :)
шУс!
notexist
Ужасно главоболие! :(
Георги Неделчев
joronedelchev
Четете интервюто на Гоце в "Стандарт" и пак си помислете наистина ли предпочитате този цар на празнодумието да ви управлява и толкова ли е лош Борисов всъщност.
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-01-13&article=395674
Алекс
minesweeper.png alex95
Нямам си друга работа..
____♂
spaceman90
за пореден път се убеждавам колко повърхностен,самовглъбен човек е г-н Премиерът. Явно в Академията от прекалено много разпъване и прибиране на шлангове не...
http://www.webcafe.bg/id_1371945132_Pone_edin_pat_da_mlaknat
Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Кога най-много сте се чувствали засрамени? :P
Мила Цветкова
Milady
Намерих си един стар сериал от '95-та, който много обичах като малка. Дано имам късмета да го сваля :D
BE PREPARED!
when.jpg coolpuppy
Когато търсиш усмивки, няма как да не намериш и сълзи.
Fluxy
belushka20
Въпрос на деня : Любим вид шоколад? :)
Иван Андонов
challenge accepted.png BUSTTER
Тази вечер няма да се спи!
Мартин Маринов
podmatrix
Ще се ходи към Пловдив, няма начин и няма за къде вече да се отлага...
-=*****=-
315055_10150879038185346_405922250345_20834766_1958414984_n.jpg mitternacht
по-вярно, няма на къде :)
Белкин
tumblr_lxeaib1ihI1r92d9lo1_500.jpg ReXTaN
Айде и от какво има повече нужда човек.
Симона
simsy
@dandelion какво става при вас? Днес чух нещо за наводнения по новините. Надявам се всичко да е ок :)
Страница: 240 241 242 243 244

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата