Четете интервюто на Гоце в "Стандарт" и пак си помислете наистина ли предпочитате този цар на празнодумието да ви управлява и толкова ли е лош Борисов всъщност.
Не. Освен да мислим позитивно – явно е предвидил коментари като последните два. Но всъщност всички коментари на политици, които не са просто общи приказки, са наричани "крайни" и "резки". А той е президент, работата му е да говори (въпреки че бях малък преди 8 години и нямам ясен спомен дали някога е вършил нещо полезно).
А иначе в момента уча политология (ха, иронията – тази дума ми я подчертава като сгрешена) и никога не съм чувал нещо положително за когото и да е. И обичам да си стоя в моя малък свят, където моят г*з е по-важен от политическите песевдоинтервюта, просто защото личната ми финансова криза е по-важна за мен. Плюс че против(?) финансовата криза работят финансисти, а за всеки нормален финансист кризата е нещо прекрасно. Та в тоя (много хаотичен) ред на мисли, що-годе нормалната му мисъл беше "бизнесът се оправя и без нашите съвети".
Конкретно относно Първанов ми е трудно да бъда позитивен - особено на фона на всички недоволни от Борисов, Дянков, Цветанов и т.н. А Първанката по-добър ли е?
за пореден път се убеждавам колко повърхностен,самовглъбен човек е г-н Премиерът. Явно в Академията от прекалено много разпъване и прибиране на шлангове не...
не им е останало време за няколко прости урока по дип ломация. Уви, за елементарно, чисто човешко усещане за състрадание училище няма. Да почива в мир момичето!
emi, chestno kazano kakvoto obshtestvoto - takyv mu i premiera (kazvam go bez da se otdelqm po nqkakyv nachin). Prosto tuk ima super mn sbyrkani neshta, premieryt e na posledno mqsto
Мисля,че когато хората не са харесвали музиката,която съм пускал в залата. :д Не знам защо има толкова голямо значение да харесат това,което съм пуснал,ноо..
ема не,то не че се оплаквам,просто,когато искам да се обърна примерно, не мога да мръдна,щото той ме е стиснал..не че не ми е приятно да ме гушкат,даже напротив
Има я отдавна на ингилизски.
Jan 14 2012, 00:40за английски - знам, но искам българче
че ако реша сериозно да я чета поне да разбера всичко 
Jan 14 2012, 01:59