lemondrop
Мама ме попита може ли да подаря салфетките си на дъщерята на шефа й. И аз я попитах 'Как така ще подарявам детството си на някого?'. Срамота. ;О
BurnX
Тези които са минавали под звуците на Менделсон знаят, че хармоничният брак е преди всичко печалба от тотото. Няма къща без комин и без дим, но преди всичко за
http://www.izvestni.info/2012/01/blog-post_11.html
simsy
Адската скука е днес на работа...
mudisoft
начи DHL са едни не особено умни хора :|
t0m3kk
Странен проблем... ебати куцият релийз ми даде моя авер... Не иска да активира windows-a с loader-a на Daz, а за драйвърите за дъното вади тая грешка...
lemondrop
40 минути сън, но си струва. имам денят да го спя. ♥
specter
Току що се прибирам от концерт на група Amaranth ( Шумен ). Получи се доста приятно и групата свири добре.
alish
ние... си имаме духове. или нинджи. или таласъми.
gogata2427
Durex от различни аптеки,едните под 3лв.с доп.бг етикет.Другите са на български в/у самата опаковка и ги няма под 4лв.
notexist
Да ходя ли в Пловдив утре?
mitternacht
Еврика! Добрите момичета въздишат по лошите момчета, лошите момчета въздишат по лошите момичета, лошите момичета използват лошите момчета, а добрите момчета
тцтц..После се оплакваме че днешното поколение нямат нищо общо със старото
Аз пък почти всичките си играчки и неща ги дадох в детската градина, където работи
Jan 17 2012, 19:31майка ми, за да знаят децата и да се радват на това на което и ние сме се радвали
А не на айподи и компютърни игри.. а да си играят роботи и пушки и плюшки
Jan 17 2012, 19:32играчки, окей, по съм склонна, макар че повечето няма да ги оценят. ама салфетки и листчета с кечисти.. ще ги пазя за мойто дете, живот и здраве, някой ден ;D
Jan 17 2012, 19:50Да е... скоро ми се случи с колекцията ми от монети (няколко пъти са ми предлагали музей да я купуват), а майка ми искаше да я даде на 1 комшийско дете...
Jan 18 2012, 01:21...което също събира монети и тя решила ей така да пита просто
Jan 18 2012, 01:21