lemondrop
Счупих огледало. На 17 парчета. :|
blacksnoopy
Може да има концерт на Пърпъл през март в Пловдив
Atian
аз нямам нито портфейл нито чанта, а джобове, в който се намират разни неща винаги. Личните документи няма да ги показвам, ето останалото по тях днес.
_e7
ОТ ДНЕС ЗАПОЧВАМ СЕРИОЗНО С ФИТНЕСА
bgdn
Абе напоследък всички са се обзавели с iPhone...
gogata2427
Не може да се свикне с факта,че някой вече го няма.Просто се научаваме да не го търсим из тълпата вече..Макар тайничко да се надяваме той да се появи,някъде там
patblansh
от къде сваляте .mp3. Data-ta е станала много зле!
щом са 17 няма проблеми.
Jan 20 2012, 21:59how is that possible? с 1 огледало назад съм! ;D но пък звукът беше жестоко як. :|
Jan 21 2012, 11:13