hurmaqny
Баща ти да ти се обади по скайп пиян като мотика - прайслес.
gogata2427
Понеже чертая на земята,като се изправях се подсетих за така наречената "котешка поза" в йогата,преди сутрин практикувах по няколко мин.и мислех,че ме
_e7
Дообре, написах есето. Вече до другата сряда няма да се занимавам с букви.
wisper
Има ли фенове на South park ?
_e7
мразим да пишем есета когато нямаме друг избор, като ни заплашват с двойки
RadialEx
9 интерпретации, по 2 листа едната!!! госпожо, правете секс..и аз имам личен живот, мамка му!!
И кво е това - няква събиранка на сектата на apple? Ебати жалките, събират се да боготворят някъв бранд о_О
Nov 04 2011, 13:42няма секта - бяхме поравно!
Nov 04 2011, 15:13